SITE SLOGAN

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wojewódzkie Zawody Sportowo - Pożarnicze OSP

Email Drukuj PDF

plakat_pdf-1

Finał zawodów poprzedzony będzie eliminacjami w 3 strefach: 

I strefa: Przysucha - 1 września 2018 r.

II strefa: Mława - 2 września 2018 r.

III strefa: Siedlce - 8 września 2018 r. 

Wykaz drużyn zakwalifikowanych do eliminacji strefowych

Strefa 1 Przysucha

l.p.

powiat

OSP grupa A

OSP grupa C

1

białobrzeski

Stawiszyn

Sucha

2

grodziski

Baranów

Skuły

3

grójecki

Drwalew

Drwalew

4

kozienicki

Gniewoszów

Nowa Wieś

5

lipski

Pawliczka

Pawliczka

6

piaseczyński

Piaseczno

Nowa Wola

7

pruszkowski

Falenty

Raszyn

8

przysuski

Rdzuchów

-- nie zgłoszono --

9

radomski

Dąbrówka Podłężna

Dąbrówka Podłężna

10

szydłowiecki

Nowy Dwór

-- nie zgłoszono --

11

zwoleński

Zielonka Nowa

Władysławów

12

żyrardowski

Bartniki

Bartniki


Strefa 2 Mława

l.p.

powiat

OSP grupa A

OSP grupa C

1

ciechanowski

Gąsocin

Kraszewo

2

gostyniński

Osmolin

Szczawin Kościelny

3

legionowski

Wieliszew

-- nie zgłoszono --

4

makowski

Różan

Załuzie

5

mławski

Stupsk

Turza Mała

6

nowodworski

Nowy Dwór Mazowiecki

-- nie zgłoszono --

7

płocki

Juryszewo

Gąbin

8

płoński

Kownaty

Radzymin

9

przasnyski

Połoń

-- nie zgłoszono --

10

sierpecki

Malanowo Stare

-- nie zgłoszono --

11

sochaczewski

Paprotnia

Rybno

12

Warszawski zachodni

Stare Gnatowice

-- nie zgłoszono --

13

żuromiński

Rzężawy

-- nie zgłoszono --



Strefa 3 Siedlce

l.p.

powiat

OSP grupa A

OSP grupa C

1

garwoliński

Miętne

Miętne

2

łosicki

Nowa Kornica

Platerów

3

miński

Wężyczyn

Pustelnik

4

ostrołęcki

Lelis

Lelis

5

ostrowski

Nagoszewka

Komorowo

6

otwocki

Lubice

-- nie zgłoszono --

7

pułtuski

Głodowo

Pułtusk

8

siedlecki

Przywory Duże

Kotuń

9

sokołowski (mistrz z 2014r.)

Szkopy

Mursy

10

sokołowski

Mursy

Stary Ratyniec

11

węgrowski

Łochów ul. Węgrowska

Polków Sagały

12

wołomiński

Roszczep

Myszadła

13

wyszkowski

Rybno

-- nie zgłoszono --

 

Do Zawodów Wojewódzkich awansują z każdej strefy po 2 najlepsze drużyny męskie i kobiece.

Szczegóły organizacyjne zostaną przekazane na odprawie z kierownikami drużyn w dniu 10 sierpnia o godz. 10,00 w Ośrodku Szkolenia w Warszawie na ul. Majdańskiej 38/40. Informacji udziela mł. bryg. Piotr Tuszyński tel. 22 559 53 08.


NIE DLA CZADU

Mazowsze dla SYRII

Nasze Bezpieczeństwo

You are here: Zawody Wojewódzkie Zawody OSP