SITE SLOGAN

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Obrady władz OW ZOSP RP 11.04.2018

Drukuj PDF

 

11 kwietnia 2018 roku w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wesołej odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa mazowieckiego. Zgodnie z porządkiem obrad, członkowie Zarządu na wstępie wysłuchali informacji przedstawiciela KW PSP o stanie bezpieczeństwa pożarowego i miejscowych zagrożeniach w woj. mazowieckim w 2017 roku. W odniesieniu do przedstawionej informacji przedstawione zostały wnioski dotyczące przygotoania OSP do działań operacyjnych w 2018 roku. Wnisoki te zostały przygotowane przez specjalny zespół powołany spośród członków Prezydium pod przewodnictwem Dh. Wiesława Leśniakiewicza. Kolejnym punktem posiedzenia było omówienie i zatwierdzenie sprawozdania finansowego za 2017 rok, oraz przedstawienie planu finansowego na 2018 rok. Plan finansowy na najbliższy rok sporządzony został m.in. w oparciu o planowane zadania statutowe, które zostały przyjęte do rezalizacji oddzielną uchwałą. 

Posiedzenie Zarządu OW ZOSP RP poprzedzone było obradami Prezydium ZOW ZOSP RP, podczas, którego zostały rozpatrzone wnioski na odznaczenia oraz omówiono zagadnienia związane z organizacją obchodów jubileuszy w Ochotniczych Strażach Pożarnych na terenie Mazowsza. 

Równocześnie z posiedzeniem Prezydium, obradował Sąd Honorowy OW ZOSP RP woj. mazowieckiego. 

Po zakończeniu posiedzenia członkowie spotkali się w Sali dawnej Kurrii Warszawsko - Praskiej mieszczącej się przy Katedrze Św. Floriana , gdzie odbyło się Spotkanie Wielkanocne Strażaków i sympatyków pożarnictwa z duszpasterzami środowiska pożarniczego.  

Plan przedsięwzięć programowych. 

NIE DLA CZADU

Mazowsze dla SYRII

Nasze Bezpieczeństwo

You are here: Aktualności Obrady władz OW ZOSP RP 11.04.2018