SITE SLOGAN

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Spotkanie Wielkanocne z Biskupem

Drukuj PDF

W dniu 28 kwietnia  w Warszawie odbyło się Strażacki Spotkanie Wielkanocne. Strażacy i sympatycy pożarnictwa spotkali się z Księdzem Arcybiskupem Henrykiem Hoserem.

XXXIV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” Eliminacje Wojewódzkie 16 kwietnia 2011 r. - Grójec

Drukuj PDF

W  lutym br. Komitet Organizacyjny Eliminacji Wojewódzkich OTWP, pod przewodnictwem Wiceprezesa ZOW ZOSP RP dh. Zbigniewa Gołąbka, przystąpił do planowania imprezy i określił, w oparciu o Regulamin OTWP przyjęty uchwałą Prezydium ZG ZOSP RP w dniu 16.12.2004 r., główne założenia i przebieg eliminacji. Ustalono, że Eliminacje odbędą się w Grójcu, współorganizatorami imprezy będą: BT ZOSP RP w Radomiu, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Grójcu, Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Grójcu, KP PSP w Grójcu, JRG w Grójcu.

Więcej…

Posiedzenie Prezydium ZOW ZOSP RP woj. mazowieckiego w dniu 12 kwietnia br.

Drukuj PDF

Zgodnie z planem pracy Prezydium ZOW ZOSP RP tematyka  kwietniowych obrad była następująca:

Więcej…

Posiedzenie Prezydium ZOW ZOSP RP woj. mazowieckiego w dniu 15 marca br.

Drukuj PDF

Pierwsze posiedzenie Prezydium ZOW ZOSP RP poświęcone było przede wszystkim omówieniu sprawozdania finansowego OW ZOSP RP za 2010 r. i innym kwestiom wynikającym z realizacji dotacji dla OSP w 2010 r.

Więcej…

Konkurs na Strażaka Roku 2010 Województwa Mazowieckiego

Drukuj PDF

 

Jury konkursu na „Strażaka Roku 2010 woj. mazowieckiego”, pod przewodnictwem Wiceprezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. mazowieckiego Zbigniewa Gołąbka rozpatrzyło 5 kandydatur do tytułu, wybranych spośród strażaków wyróżnionych  tytułem „Strażak Miesiąca Województwa Mazowieckiego” :

 

Więcej…

SGSP - Zaproszenie

Drukuj PDF

 

Z okazji  przypadających w 2011 r. rocznic:  40-lecia wyższego szkolnictwa pożarniczego, 30-lecia strajku w Wyższej Oficerskiej Szkole Pożarniczej, 10-lecia Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego - SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJ w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w imprezach rocznicowych:

 

Więcej…

Strona 46 z 46

NIE DLA CZADU

STRAŻAK

Nasze Bezpieczeństwo

You are here: Aktualności