SITE SLOGAN

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Eliminacje strefowe VII Wojewódzkich Zawodów Sportowo- Pożarniczych

Drukuj PDF

W dniu 8 października 2022 r. na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Mławie odbyły się eliminacje strefowe VII Wojewódzkich Zawodów Sportowo-Pożarniczych męskich i kobiecych drużyn (grupy A i C) jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych województwa mazowieckiego. W zawodach, które rozegrane były w dwóch konkurencjach: ćwiczenie bojowe oraz sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami, udział wzięło 12 drużyn męskich i 5 drużyn kobiecych. Sędzią Głównym zawodów był bryg. Radosław Osiecki. Kolejność miejsc w poszczególnych konkurencjach oraz uzyskana punktacja w załączonym protokole końcowym Sędziego Głównego Zawodów.

W dniu 9 października 2022 r. na stadionie sportowym ISKRA ARENA STADION w Pilawie w pow. garwolińskim odbyły się eliminacje strefowe VII Wojewódzkich Zawodów Sportowo-Pożarniczych męskich i kobiecych drużyn (grupy A i C) jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych województwa mazowieckiego. W zawodach, które rozegrane były w dwóch konkurencjach: ćwiczenie bojowe oraz sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami, udział wzięło 11 drużyn męskich i 10 drużyn kobiecych. Sędzią Głównym zawodów był bryg. Tomasz Ławecki. Kolejność miejsc w poszczególnych konkurencjach oraz uzyskana punktacja w załączonym protokole końcowym Sędziego Głównego Zawodów.

W dniu 15 października 2022 r. na stadionie sportowym w Wieniawie w pow. przysuskim odbyły się eliminacje strefowe VII Wojewódzkich Zawodów Sportowo-Pożarniczych męskich i kobiecych drużyn (grupy A i C) jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych województwa mazowieckiego. W zawodach, które rozegrane były w dwóch konkurencjach: ćwiczenie bojowe oraz sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami, udział wzięło 12 drużyn męskich i 10 drużyn kobiecych. Sędzią Głównym zawodów był mł. bryg. Marcin Płachta. Kolejność miejsc w poszczególnych konkurencjach oraz uzyskana punktacja w załączonym protokole końcowym Sędziego Głównego Zawodów.

PROTOKÓŁ KOŃCOWY z dnia 8 i 9 października

PROTOKÓŁ KOŃCOWY z dnia 15 października

NIE DLA CZADU

STRAŻAK

Nasze Bezpieczeństwo

You are here: Aktualności Eliminacje strefowe VII Wojewódzkich Zawodów Sportowo- Pożarniczych