• Default font size
  • Decrease font size

Sukcesy mazowieckich drużyn OSP na zawodach krajowych

Drukuj PDF

W dniu 18 sierpnia br. w miejscowości Śmigiel woj. wielkopolskie odbyły się X Europejskie i XIII Krajowe Zawody Sikawek Konnych. W zawodach startowało 45 drużyn z kraju i zagranicy.

W klasyfikacji pomp zdejmowanych z sikawek II miejsce zajęła drużyna OSP Budy Wielgoleskie pow. miński, która uhonorowana została również wyróżnieniem dla drużyny pokonującej najdalszą odległość do miejsca zawodów (422 km.).

W dniach 30 sierpnia - 1 września br. w Matyldowie pow. płocki rozegrane zostały II Regionalne Mistrzostwa OSP w Paintballu. W zawodach startowało 20 pięcioosobowych drużyn z 3 województw.

OSP Zaździerz (pow. płocki) i OSP Raszyn (pow. pruszkowski) uplasowały się na II i III miejscu w klasyfikacji generalnej.