SITE SLOGAN

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Drukuj PDF

Uchwałą nr 16 /V /2018 z dnia 12 września 2018 r. Zarząd Główny ZOSP RP przyjął do stosowania w Związku OSP RP nowy Regulamin odznaczeń, odznak i wyróżnień, który zastąpił dotychczasowy- obowiązujący od 2009 r. Nowy regulamin wszedł w życie z dniem 1 stycznia 2019 r.

Regulamin jest dostępny  w zakładce regulaminy

Nowe wzory druków wniosków na odznaczenia publikujemy w zakładce Druki.


Rozdzielnik odznaczeń na 2018 rok

(załącznik do Uchwały Prezydium Zarządu OW ZOSP RP Woj. Mazowieckiego nr 4/2018 z dn. 19 marca 2018 r.) 

Medale "Za zasługi dla pożarnictwa"

Złoty Znak Związku, Medal im. B.Chomicza, Strażak Wzorowyplan imprez OW ZOSP RP na 2011 r

Drukuj PDF

Zarząd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. mazowieckiego zatwierdził, na pierwszym w br. posiedzeniu, plan imprez wojewódzkich.

Więcej…

Posiedzenie ZOW ZOSP RP woj. mazowieckiego

Drukuj PDF

28 kwietnia  Zarząd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. mazowieckiego  spotkał się  na pierwszym w bieżącym roku posiedzeniu, w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie,.

Więcej…

Spotkanie Wielkanocne z Biskupem

Drukuj PDF

W dniu 28 kwietnia  w Warszawie odbyło się Strażacki Spotkanie Wielkanocne. Strażacy i sympatycy pożarnictwa spotkali się z Księdzem Arcybiskupem Henrykiem Hoserem.

XXXIV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” Eliminacje Wojewódzkie 16 kwietnia 2011 r. - Grójec

Drukuj PDF

W  lutym br. Komitet Organizacyjny Eliminacji Wojewódzkich OTWP, pod przewodnictwem Wiceprezesa ZOW ZOSP RP dh. Zbigniewa Gołąbka, przystąpił do planowania imprezy i określił, w oparciu o Regulamin OTWP przyjęty uchwałą Prezydium ZG ZOSP RP w dniu 16.12.2004 r., główne założenia i przebieg eliminacji. Ustalono, że Eliminacje odbędą się w Grójcu, współorganizatorami imprezy będą: BT ZOSP RP w Radomiu, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Grójcu, Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Grójcu, KP PSP w Grójcu, JRG w Grójcu.

Więcej…

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

NIE DLA CZADU

Mazowsze dla SYRII

Nasze Bezpieczeństwo

You are here: Aktualności