SITE SLOGAN

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Posiedzenie ZOW ZOSP RP woj. mazowieckiego

Drukuj PDF

28 kwietnia  Zarząd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. mazowieckiego  spotkał się  na pierwszym w bieżącym roku posiedzeniu, w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie,.

Więcej…

Spotkanie Wielkanocne z Biskupem

Drukuj PDF

W dniu 28 kwietnia  w Warszawie odbyło się Strażacki Spotkanie Wielkanocne. Strażacy i sympatycy pożarnictwa spotkali się z Księdzem Arcybiskupem Henrykiem Hoserem.

XXXIV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” Eliminacje Wojewódzkie 16 kwietnia 2011 r. - Grójec

Drukuj PDF

W  lutym br. Komitet Organizacyjny Eliminacji Wojewódzkich OTWP, pod przewodnictwem Wiceprezesa ZOW ZOSP RP dh. Zbigniewa Gołąbka, przystąpił do planowania imprezy i określił, w oparciu o Regulamin OTWP przyjęty uchwałą Prezydium ZG ZOSP RP w dniu 16.12.2004 r., główne założenia i przebieg eliminacji. Ustalono, że Eliminacje odbędą się w Grójcu, współorganizatorami imprezy będą: BT ZOSP RP w Radomiu, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Grójcu, Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Grójcu, KP PSP w Grójcu, JRG w Grójcu.

Więcej…

Posiedzenie Prezydium ZOW ZOSP RP woj. mazowieckiego w dniu 12 kwietnia br.

Drukuj PDF

Zgodnie z planem pracy Prezydium ZOW ZOSP RP tematyka  kwietniowych obrad była następująca:

Więcej…

Posiedzenie Prezydium ZOW ZOSP RP woj. mazowieckiego w dniu 15 marca br.

Drukuj PDF

Pierwsze posiedzenie Prezydium ZOW ZOSP RP poświęcone było przede wszystkim omówieniu sprawozdania finansowego OW ZOSP RP za 2010 r. i innym kwestiom wynikającym z realizacji dotacji dla OSP w 2010 r.

Więcej…

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

NIE DLA CZADU

Mazowsze dla SYRII

Nasze Bezpieczeństwo

You are here: Aktualności