SITE SLOGAN

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

OTWP pt. "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Drukuj PDF

Oddział Wojewódzki ZOSP RP woj. mazowieckiego, we współpracy z Państwową Strażą Pożarną i Mazowieckim Kuratorium Oświaty, rozpoczyna XXXV edycję Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Więcej…

Kampania sprawozdawcza w OSP

Drukuj PDF

Wskazania organizacyjno-programowe na kampanię sprawozdawczą w ochotniczych strażach pożarnych w2012 r. Zarząd OW ZOSP RP przyjął na posiedzeniu w dniu 15 września br.

Więcej…

Posiedzenie Zarządu OW ZOSP RP

Drukuj PDF

W dniu 15 września w SGSP w Warszawie odbyło się posiedzenie  Zarządu OW ZOSP RP woj. mazowieckiego, poprzedzone posiedzeniem Prezydium.

Więcej…

Spotkanie Kronikarzy w ramach XVIII Konkursu Kronik

Drukuj PDF

W dniu 6 września br. kronikarze z OSP województwa  mazowieckiego spotkali się w Niepokalanowie.Takie spotkania warsztatowe odbywają sie co drugi rok w ramach Wojewódzkiego Konkursu Kronik. 

Więcej…

Dar Krwi - Darem Życia

Drukuj PDF

Diecezjalny Duszpasterz Honorowych Dawców Krwi diecezji warszawsko-praskiej i Klub HDK PCK przy Ordynariacie Polowym Wojska Polskiego oraz OSP w Sulejówku zapraszają do udziału w I Mazowieckiej Pielgrzymce Honorowych Dawców Krwi do Ossowa - miejsca Bitwy Warszawskiej w dniu 14 sierpnia 2011 r. Pielgrzymkę przyjmuje  Ekscelencja abp Henryk Hoser.

Więcej…

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

NIE DLA CZADU

Mazowsze dla SYRII

Nasze Bezpieczeństwo

You are here: Aktualności