SITE SLOGAN

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pracownia Orkiestry Strażackiej

Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

„Pracownia Orkiestry Strażackiej” to projekt realizowany przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP, polegający na wsparciu strażackich Orkiestr Dętych w Polsce poprzez stworzenie na bazie Związku OSP RP sieci orkiestr dętych oraz objęcie opieką szkoleniową i doradczą ich kadry artystycznej i organizacyjnej.  

Projekt ten finansowy będzie przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.

Harmonogram warsztatów projektu dostępny jest na stronie Związku

Aktualnie prowadzimy nabór na warsztaty, które odbędą się 12-13 października w Kłomnicach k/Częstochowy
- Warsztaty dla kapelmistrzów strażackich Orkiestr
- Warsztaty dla kadry zarządzającej strażackich Orkiestr.

Informacje o warsztatach i formularze zgłoszeń dostępne są na stronie www.zosprp.pl w zakładce kultura lub w zakładce pracownia liderów orkiestrowych. Prowadzimy również nabór na miejsce realizacji warsztatów dla kadr strażackich orkiestr dętych w 2020 roku.

Zapraszamy chętne Orkiestry OSP do zgłaszania się i pełnienia roli gospodarzy warsztatów odbywających się w ramach projektu.

82 mln zł. dla Ochotniczych Straży Pożarnych

Drukuj PDF

82 mln złotych dla Ochotniczych Straży Pożarnych w dyspozycji Komendanta Głównego PSP . Termin składania wniosków do 10 września 2019r.

Więcej…

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

NIE DLA CZADU

Mazowsze dla SYRII

Nasze Bezpieczeństwo

You are here: Aktualności