SITE SLOGAN

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA STRAŻAKÓW OSP w NARCIARSTWIE ALPEJSKIM i SNOWBOARDZIE

Drukuj PDF

Trwają zapisy na VII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA STRAŻAKÓW OSP w NARCIARSTWIE ALPEJSKIM i SNOWBOARDZIE, które odbędą się w dniach 9 -10.02.2019 r. na stoku Stacji Narciarskiej Polana Sosny w Niedzicy pow. nowotarski, woj. małopolskie. Podczas mistrzostw wszyscy zawodnicy obowiązkowo startują w ubraniu specjalnym i hełmie strażackim. Mistrzostwa podzielone są na odrębnie klasyfikowane zawody indywidualne i drużynowe. Jednostki OSP mogą zgłosić swoich reprezentantów do konkurencji indywidualnej i drużynowej lub jednej z nich.
W pierwszym dniu zawodów rozegrana zostanie Konkurencja Indywidualna Slalom Gigant w Narciarstwie i Snowboardzie. Klasyfikacja w konkurencji slalom narty jest z podziałem na druhów i druhny, a także wiekowym 18 – 40 lat oraz 41 lat i więcej, snowboard bez podziału.
W drugim dniu zawodów rozegrana zostanie Konkurencja Drużynowa Strażacki Slalom Gigant. W tej konkurencji startują 4 osobowe drużyny narciarskie i snowboardu, a trasę slalomu drużyny muszą pokonać z wężem strażackim. Drużyny narty klasyfikowanie są z podziałem na druhów, druhny oraz mikst, czyli zespoły mieszane składające się z 2 druhów i 2 druhen. Konkurencja drużynowa w snowboardzie klasyfikowana jest bez powyższego podziału,a skład 4 osobowej drużyny może być w dowolnej kombinacji ilościowej druhów i druhen. Można także zgłosić drużynę składający się z zawodników z kilku jednostek OSP np. reprezentację miejscowości, Gminy lub powiatu.
Potrzebne druki zgłoszeniowe i regulamin należy pobrać od organizatorów poprzez kontakt mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Listy zgłoszeniowe należy przesłać najpóźniej do dnia 07 lutego 2019 r. do godz.12.00.
Kontakt do organizatorów i szczegółowe informacje w sprawie zawodów: tel. 731 880 083
Facebook: Ogólnopolska Olimpiada Strażaków OSP

NIE DLA CZADU

Mazowsze dla SYRII

Nasze Bezpieczeństwo

You are here: Aktualności VII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA STRAŻAKÓW OSP w NARCIARSTWIE ALPEJSKIM i SNOWBOARDZIE